Bir Mükemmellik Yolculuğu: Shandong Lede Machinery Co.'nun Tarihi., ltd.

Bir Mükemmellik Yolculuğu: Shandong Lede Machinery Co.'nun Tarihi., ltd.yivli boru montaj üreticisi. Burada Lede'de, yüksek fiyat / performans oranı ürünleri sunmaya kendimizi adadık ve tüm yivli bağlantı parçalarımız hem FM hem de UL standartları tarafından onaylandı. Şu anda boru bağlantı parçalarımızın, kaplinlerimizin ve mekanik tee'lerimizin kalitesini daha iyi garanti altına almak için LPCB ve VDS sertifikasyon standartlarını kazanma sürecindeyiz. Tamamı gelişmiş elektrikli fırınlar ve otomatik hatlarla donatılmış üç büyük fabrikamız var. Yivli bağlantı parçaları bir CNC makinesi kullanılarak işlenir ve yüzey kırmızı epoksi tozu, elektroforetik boya, turuncu boya veya galvaniz ile kaplanır

2/21/20241 min read

hakkımızda

Şirket Profili 13 Yıldır Shandong Lede Machinery Co., ltd. kendimizi sadece boruları bağlamaya değil, aynı zamanda birinci sınıf ürünler ve olağanüstü, güler yüzlü hizmetler aracılığıyla insanları birbirine bağlamaya adamıştır.

Resmi olarak 2003 yılında kurulan, yıllık 30.000 ton yivli bağlantı parçası üretim kapasitemizi gerçekleştirmek için ekibimizde 600'den fazla kişi var ve bu da bizi önde gelen yivli boru bağlantı parçaları üreticisi yapıyor.

Burada Lede'de, yüksek fiyat / performans oranı ürünleri sunmaya kendimizi adadık ve tüm yivli bağlantı parçalarımız hem FM hem de UL standartları tarafından onaylandı. Şu anda boru bağlantı parçalarımızın, kaplinlerimizin ve mekanik tee'lerimizin kalitesini daha iyi garanti altına almak için LPCB ve VDS sertifikasyon standartlarını kazanma sürecindeyiz.

Tamamı gelişmiş elektrikli fırınlar ve otomatik hatlarla donatılmış üç büyük fabrikamız var. Yivli bağlantı parçaları bir CNC makinesi kullanılarak işlenir ve yüzey kırmızı epoksi tozu, elektroforetik boya, turuncu boya veya galvaniz ile kaplanır