AutoSprink

3D, Akıllı Nesnelerle Tasarım

Düz çizgileri, sembolleri ve nitelikleri bir kenara bırakın. Sprinkler sistemlerini 3 boyutlu alanda uygun yükseklik ve eğimle tasarlayın. Sistemlerinizi tam olarak sahada kurulacakları şekilde çizin.

Hesaplamaları Saniyeler İçinde Çalıştırın

Hesaplamaları doğrudan modelden çalıştırın; başka bir yazılıma gerek yoktur. Akmasını istediğiniz kafaların etrafına bir Uzak Alan sınırı çizmeniz ve hesaplamayı çalıştırmanız yeterlidir. Bu kadar hızlı ve kolaydır.

Altın Kural: Onu Fit Yapın

Hiçbir şey, sığmayan boru kadar kârı aşındıramaz. AutoSPRINK'in 3 boyutlu tasarım ortamı, koordinasyonu doğrudan yangın sprinkler çiziminizde yönetmenize ve montajcılarınızın boruyu kesmek yerine asmasını sağlamanıza olanak tanır.

Saatler Değil, Dakikalar İçinde Stok Liste Sistemleri

AutoSPRINK sistemleri akıllı borular, bağlantı parçaları, askılar vb. ile 3 boyutlu olarak modellenmiştir. Dolayısıyla listeleme kolay, doğru ve saatler değil dakikalar sürer.

3D Akıllı Nesnelerle Tasarım
3D Akıllı Nesnelerle Tasarım
Hesaplamaları Saniyeler İçinde çalıştırın
Hesaplamaları Saniyeler İçinde çalıştırın
Onu Fit Yapın (Altın Kural)
Onu Fit Yapın (Altın Kural)
Saatler Değil Dakikalar İçinde Stok Liste
Saatler Değil Dakikalar İçinde Stok Liste

AutoSPRINK nedir?

AutoSPRINK, kullanıcıların yangın koruma sistemlerini kolayca oluşturmasına, tasarlamasına ve analiz etmesine olanak tanıyan kapsamlı bir yangın söndürme sistemi tasarım yazılımıdır. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle AutoSPRINK, yerleşim planının oluşturulmasından hidrolik hesaplamalara kadar tüm tasarım sürecini kolaylaştırır. Bu yazılım, boru çizimi, hidrolik hesaplama, malzeme seçimi ve otomatik yağmurlama yerleştirme dahil olmak üzere doğru ve verimli tasarım sağlamak için geniş bir araç yelpazesi sunar. İster ticari bir bina, ister konut için bir yangın sprinkler sistemi tasarlıyor olun, AutoSPRINK güvenli ve güvenilir bir sistem oluşturmak için gerekli araçları ve kaynakları sağlar. Güçlü yetenekleri ve sezgisel tasarımıyla AutoSPRINK, dünya çapındaki yangından korunma mühendisleri ve tasarımcıları için tercih edilen çözümdür.