Volon Dikey ve Duvar Tipi İşaret Direkleri (PI), Buşakle Kazanı /takımı

Volon İşaret Direği Dikey ve Duvar Tipi. UL / FM Dikey ve Yatay Duvar tipi Gösterge Direği (Pi, Piv, Post Indikatör, Buşakle kazanı /takımı )

Gösterge direkleri, yer altı sprinkler sistemi vanalarını çalıştırmak için yer üstüne uzanan kontrollerdir. Önemli bir özelliği olarak Tasarımları, direkteki bir açıklıktan görülebilen bir hedef veya gösterge, vananın açık mı yoksa kapalı mı olduğunu gösterir. Gösterge direği genellikle bir dökme demir namludan, namlunun yüksekliğinin ayarlanmasına olanak tanıyan bir uzatma flanşından oluşur. ve yer altı vanasını çalıştıran ve aynı anda hedefi hareket ettiren dövme demir veya yumuşak çelik gövde. Bir teleskopik birleşme, sapın sabit bir yükseklikten döndürülmesine izin verir.

Yükselmeyen milli sürgülü vanalara kurulum için gösterge direkleri mevcuttur. Aksi belirtilmedikçe gösterge gönderileri Onaylanmıştır 4 ila 14 inç arası NPS yükselmeyen milli sürgülü vanalarda gösterge direk flanşı ile kullanım için. Tüm yeni yangından korunma sistemi kurulumlarında gömülü vanalar, yangın yönü ne olursa olsun saat yönünün tersine açılmalıdır. Kamu su sisteminin vanaları açık. Bunun bir istisnası, bir fabrika sahasındaki diğer tüm gömülü vanaların saat yönünde açılmasıdır. yön. Daha sonra tüm yeni vanalar da saat yönünde açılmalıdır. Bir sistemdeki gömülü vanalardan bazıları bir yönde, bazıları diğer yönde açıldığında, tüm yeni vanalar saat yönünün tersine açılmalıdır. Olabilir Geniş bir avlu sistemindeki çoğu vananın saat yönünde açılması bunun istisnası olabilir. Bu gibi durumlarda FM Global'e danışılmalıdır. doğru açılma yönü ile ilgili

Model 701S Dikey Gösterge Direği (Pi) Volon Model 701S Dikey Gösterge Direği, FM Onay Sınıfı : 1110, Yeraltı tipte, ayarlanabilir uzunlukta, 4-12 in vanalar için, UL listeli ve FM onaylı olup, 34,5″ ayarlanabilir uzunluk sunan tam uzunlukta tek parça gövdeye sahip tek parçalı bir üst namlu dökümüdür. Sap istenilen uzunlukta kesilebilir. AÇIK ve KAPALI hedefleri kolayca ayarlanabilir. Epoksi Kaplamalı Güvenlik Kırmızısı. NFPA 24 Standardının gerekliliklerini karşılar. Ağır Hizmet UL / FM Dikey Gösterge Direği, 34,5″ ayarlanabilir uzunluk sunan tam uzunlukta tek parça gövdeye sahip tek parçalı bir üst namlu dökümüdür. Sap istenilen uzunlukta kesilebilir. AÇIK ve KAPALI hedefleri kolayca ayarlanabilir. Epoksi Kaplamalı Güvenlik Kırmızısı. NFPA 24 Standardının gerekliliklerini karşılar.

Model 701Q Duvar Tipi Gösterge Direği (Pi) Volon Model 701Q Yatay Duvar tipi Gösterge Direği, UL listeli ve FM onaylı olup, 4-12" vanalar için ayarlanabilir uzunluk sunan tam uzunlukta tek parça gövdeye sahip tek parçalı bir üst namlu dökümüdür. Sap istenilen uzunlukta kesilebilir. AÇIK ve KAPALI hedefleri kolayca ayarlanabilir. Epoksi Kaplamalı Güvenlik Kırmızısı. NFPA 24 Standardının gerekliliklerini karşılar. Ağır Hizmet UL / FM Dikey Gösterge Direği, 34,5″ ayarlanabilir uzunluk sunan tam uzunlukta tek parça gövdeye sahip tek parçalı bir üst namlu dökümüdür. Sap istenilen uzunlukta kesilebilir. AÇIK ve KAPALI hedefleri kolayca ayarlanabilir. Epoksi Kaplamalı Güvenlik Kırmızısı. NFPA 24 Standardının gerekliliklerini karşılar.

Model 701S-50-150-00Q Yol Kapağı (Abs) Hidrant kesme vanalarının yerini belirtmek ve işaretlemek üzere yok altına monte edilen buşakle takımı ve buşakle kazanı ve Yükselmeyen milli vanaya açıp kapamak amacı ile NFPA 24 Standardının gerekliliklerini karşılar. Yok kapağı ve yükselmeyen milli vana arasındaki bağlantıyı sabit ve kesilebilir uzatma parçası veya ayarlanabilir teleskopik uzatme parçası model ZMYCG ile birleştirilebilir. AÇIK ve KAPALI pozisyon işareti teleskopik sadece uzatma parça için opsiyonel seçilebilir.

Model ZMYCG yol tipi teleskopik ayarlanabilir buşakle takımı uzatme parçası polietilen ve üç tip ayarlabilir yükseklik sağlamaktadır. 450-700mm 650-1100mm 1050-1750mm