Hakkımızda

Biz Kimiz?

Tekno Yangın ve Havalandırma Sistemleri, 1995 yılından beri yangından korunma sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Şirket, Danışmanlık, Tasarım ve Projelendirme, Ürün Temini, Montaj, Servis ve Bakım gibi alanlarda faaliyet göstererek kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. Deneyimli kadrosuyla birlikte edindiği bilgi birikimini müşterileriyle paylaşan şirket, sulu, köpüklü, özel tehlike söndürme sistemleri, yangın pompaları ve duman tahliye konularında profesyonel çözümler sunmaktadır. Ayrıca Tekno Yangın ve Havalandırma Sistemleri, ISO 9001-2015 ve Iso 45001:2018 uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri taleplerini dikkate alarak doğru ve kusursuz bir anlayışla hizmet sunan şirket, yangın güvenliği konusunda güvenilir bir partner olmaktadır.

Misyonumuz

Uzmanlık alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kişilerden oluşur.

Kadromuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, bu bilgileri müşterilerimizle paylaşıyor ve sürekli yenilikçi çözümler geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Servislerimiz

TEKNO olarak; Yüklenicilere, taşeronlara ve son kullanıcılara hizmet veriyoruz.

Yangından korunma sistemleri konusunda Misyonumuz

Yangından korunma sistemleri konusunda misyonumuz, proje, tasarım ve satış alanlarında hizmet sunmaktır. Yangın güvenliği, her türlü yapıda büyük önem taşır ve bu nedenle yangından korunma sistemlerinin doğru bir şekilde tasarlanması ve uygulanması gerekmektedir. Misyonumuz, müşterilerimize en güncel ve etkili yangın korunma sistemlerini sunmak, projelerin planlama ve tasarım aşamalarında danışmanlık hizmeti sağlamak ve en kaliteli ürünleri satışa sunmaktır.

Profesyonel ekibimiz, deneyimli mühendislerimiz ve teknik personellerimiz ile müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti, işimizin temel değerleridir. Yangından korunma sistemleri alanında lider bir firma olarak, müşterilerimize güvenli ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Yangın Sistemlerinde Şirket Vizyonumuz

Şirket olarak yangın sistemleri alanında vizyonumuz, müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli ürünleri sunarak, yangın güvenliği konusunda lider bir konumda olmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yenilikçi ve etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz. Yangınla mücadelede en son teknolojik gelişmeleri takip ederek, en iyi ekipmanları kullanarak müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz. Aynı zamanda, çalışanlarımızın eğitimine ve gelişimine de büyük önem veriyoruz. Yangın sistemlerinde uzmanlaşmış ekibimiz, sektördeki yenilikleri takip ederek, sürekli kendini geliştiriyor ve en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Vizyonumuz, güvenli bir yaşam alanı yaratmak ve yangın güvenliği konusunda toplumu bilinçlendirmektir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Çevre Dostu Anlayışımız

Şirketimiz çevre dostu bir şekilde faaliyet göstermeye kararlıdır. Sürdürülebilirliğe öncelik veriyoruz ve operasyonlarımızın her alanında çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmeye çalışıyoruz. Üretim süreçlerimizden ürünlerimizin nakliyesine kadar sıkı çevre standartlarına bağlı kaldığımızdan emin oluyoruz.

Atığı azaltmak, enerji tasarrufu yapmak ve geri dönüşümü teşvik etmek için çeşitli girişim ve uygulamaları hayata geçirdik. Ayrıca değerlerimizi paylaşan sürdürülebilir malzemeleri ve tedarikçileri aktif olarak arıyoruz. Bilinçli seçimler yaparak ve uygulamalarımızı sürekli geliştirerek gezegenimizin gelecek nesiller için korunmasına olumlu katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Farkımız

Tekno Yangın, yangın korunum sistemleri alanında faaliyet gösteren bir firma olarak, etik değerlere saygılı bir şekilde tasarım, proje, mühendislik ve ilgili ürünler sunmaktadır. Rekabetçi fiyatlar ve çözümlerle müşterilerine hizmet veren Tekno Yangın, etik değerlerin üzerine inşa edilmiş çalışkan bir kültüre sahip olması sayesinde kapsamlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Firmamız, insanları güvende tutmanın en önemli aracının bilgi paylaşımı olduğunun bilincinde olarak, deneyimlerimizi ve kaynaklarımızı sizlerle paylaşmaktadır.

Hizmetlerimizi şu şekilde gruplandırabiliriz;

Proje Planlama ve Danışmanlık; Yurt içi işlerde Türk Yangın Yönetmeliğine uygun, yurt dışında ise NFPA, EN, VdS, LPCB, SNIP normlarına ve uluslararası sigorta şirketlerinin standartlarına uygun projeler gerçekleştirmekteyiz.

Proje planlaması; Ön hazırlık, atölye imalatı için gerekli olan ana tasarım, uygulama, çalışmaları ve hidrolik hesaplamaları kapsar. Bu amaçla 3 boyutlu yangın söndürme sistemi tasarım programını (Autosprink VR Üretim Sistemi) Türkiye'de kullanan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Malzeme temini; Geniş malzeme portföyümüz ve stoklarımızla hizmet vermekteyiz.

Denetim, devreye alma:Montaj sonrası, devreye alma, formaları doldurma hizmetlerini vererek saha hizmetleri vermekteyiz..